XV NIEDZIELA ZWYKŁA

12 lipca 2014

1. Dzisiaj :
    - pozdrawiamy wszystkich u nas wypoczywających i życzymy dobrego wypoczynku na wakacjach czy urlopie
    - Dzień Fatimski – o godz. 20.00 różaniec i procesja z figurą NMP Fatimskiej wokół kościoła. Przynosimy świece.
    - Bóg zapłać za złożone ofiary na trwający remont wnętrza domu katechetycznego

2. W tygodniu Msza św.  o godz. 7.00 (nie będzie w sobotę) i 18.00.

W środę:
         - czcimy w liturgii Najświętszą Maryję Pannę z Góry Karmel
         - nowenna do MB Nieustającej Pomocy przed wieczorną Mszą św.

W czwartek w godz. 17.00 – 18.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu.

3. W przyszłą niedzielę w sanktuarium maryjnym w Sianowie odpust NMP Szkaplerznej.

Suma odpustowa o godz. 11.30.

Program uroczystości odpustowych jest wywieszony na tablicy ogłoszeń.

4. Pogrzeb  - w sobotę odbył się pogrzeb – śp. Jerzy Michalak, l. 81, zam. Stężyca ul. Raduńska.

Rodzinie Zmarłego składamy wyrazy serdecznego współczucia.

5. XXIII Kościerska Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę odbędzie się w dniach od 30

lipca do 13 sierpnia. Zapraszamy parafian do wzięcia udziału w pielgrzymce.

Zgłoszenia w biurze parafialnym – niepełnoletni dostarczają pisemną zgodę rodziców.